.

.

Лесни улични пумпи за пукање во пилинг

Лесни улични пумпи за пукање во пилинг

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Плоштад пети, ниска потпетица, прилагодлива прашка, спарена со софистициран емајлиран украс, ќе ви помогне вашата облека да даде изјава. Чекор кон пиларната по лесна улица и доживејте сè што треба да понуди лесен флекс аутсол. 1 1/2 "потпетица за фустани. Дарежливо постепено стапало. Лесна флексибилна надворешна плоча. Квадратна пети. Прилагодлива тока за прилагодено вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент