.

.

Bridgestone Potenza RE980AS плус 215 40- W гума

Bridgestone Potenza RE980AS плус 215 40- W гума

DEN 14158.88

Пристапност
Во достапна форма

Поширокото поставување на блокот на шарите на рамото помага во зајакнување на способноста за свиоци. Подолг траен живот. Издржливото соединение на гуми и целосните детали за 3Д -сипирање ја зголемуваат должината на употребливоста на гумата. Соединението е отпорно на абење што ја намалува стапката на абење на шарите за време на перформансите на гумите. Соединението ја задржува својата влечење и флексибилноста во различни временски услови, за да се обезбеди можност за извршување на гумите.

Главните карактеристики

Избор на клиент