.

.

Единствени поволни цени за женски чипка на потпетици од стилови со висока потпетица Сандали

Единствени поволни цени за женски чипка на потпетици од стилови со висока потпетица Сандали

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Овие навивачки модни модни сандали се дизајнирани со отворена пети, потпетица на стилито и стил на чипка, финиш што ги прави за вашето омилено одење ова лето. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија Големина на ЕУ - Пети до пети - Висина на пета6 - 4 - 36 - 9 3 8/97 - 5 - 37 - 9 3/8 - - 3 8/97.5 5,5 38 - 9 1/2 3 8/98.5 6.5 39 - 9 5/6 - - 3 8/99 - 7 - 40 - 10 3 8/910 - 8 - 41 - 10 1/3 3 8/9 Единствени поволни цени за женски чипка на потпетици Стилето со високи пета Сандали со чипка. Стилето високи потпетици. Отворен пети. Сандали со потпетици на стилоти. Вамп : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс.

Главните карактеристики

Избор на клиент