.

.

Машки Слабеење Тело Обликувач Елек Кошула Стомачни Стомачни Тенок

Машки Слабеење Тело Обликувач Елек Кошула Стомачни Стомачни Тенок

DEN 1359.84

Пристапност
Во достапна форма

Без разлика дали сте елитен спортист, викенд воин или едноставно активен родител или баба и дедо, облеката со бакарна Компресија со бакар обезбедува оптимална артикулација и мускулна поддршка за да ви помогне да се чувствувате најдобро и да се претставите најдобро секој ден!Неколку Причини Зошто Ќе Ви Се Допадне Компресија На Бакар : Ткаенина За Компресија Што Дише Насочена Поддршка На Мускулите, Зглобовите и Тетивите Ја Одржува Стабилноста На Зглобовите Без Чешање или Иритација На Кожата Удобно и Сигурно Ослободување од Воспаление, Артритис И Тендинитис Разноврсна За Носење За Секоја Физичка Активност Одлична За Сите Возрасти И Нивоа На Фитнес Поддржува Болки И Вкочанети Мускули И Зглобови Долготрајни придобивките Остануваат На Место Лесен Дизајн На Абење Може Да Се Носат Цел Ден + Цела Ноќ Беспрекорно Прави Измазнување и удобност. Го зацврстува и израмнува стомакот. Тенки, Облоги и Ја Измазнуваат линијата на половината за да ги отстранат грозните ролни на грбот. Идеален за спортисти кои бараат подобрување на држењето на телото за време на тренинзите. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за најдобро вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент