.

.

Монитор за бебиња, Мини Домашен Видео Монитор Со Камера, 2.0 Во Лцд-Екран Монитор За Преглед Во Реално Време, Следење На Температурата, Разговор На Начин, Вградени При

Монитор за бебиња, Мини Домашен Видео Монитор Со Камера, 2.0 Во Лцд-Екран Монитор За Преглед Во Реално Време, Следење На Температурата,

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Монитор за бебиња, Мини Домашен Видео Монитор Со Камера, 2.0 Во Лцд-Екран Монитор За Преглед Во Реално Време, Следење На Температурата, 2 Начин Разговор, 8 Вградена Приспивна Песна Спецификација : Тип На Ставка : Монитор За Бебиња : Абсмонитор Лцд Големина : 2.0 инмонитори поддржана Резолуција : 220 х 176монитор Тип На Батерија : Вградена Во 750мах Лионска Батеријакамера Слика Пиксели : 320 х 240pxlminimum Осветлување на камерата : 0 LX КОГА ИНФРАЦРВЕНАТА Светлина Е На Растојание Од Камерата : 15 Стапки 5 Метри Агол На Гледање На Камерата : 31° Дијагонално Напон На Приклучокот За Напојување : 100-240v список на пакети : 1 x бебешки монитор1 x камера2 адаптер1 x прирачник забелешка : ве молиме имајте предвид дека Новиот Тип и Стариот Тип на овој производ ќе бидат испратени По Случаен Избор и Проверете дали Нема Да Ви Пречи Пред да нарачате. 2.0 На Јасен Екран : ЛЦД-дисплејот од 2.0 инчи може да го прикаже телото на вашето прекрасно бебе на цел екран, обезбедувајќи појасно видео и аудио во реално време. 2 Начин На Разговор : бебе монитор со камера поддржува двонасочен аудио, така што вашето бебе може да го слушне вашиот глас без разлика каде се наоѓате. 8 Вградени Приспивни Песни : Видео мониторот за бебиња може да пушти приспивна песна за да го смири вашето бебе и да го заспие вашето бебе кога не сте наоколу.

Главните карактеристики

Избор на клиент