.

.

Возење 6-Точка Приклучок

Возење 6-Точка Приклучок

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Приклучоците за Погон ОД 3/4 Инчи ТЕКТОН се добро прилагодени за големи сервисни и поправки на тешка опрема, камиони, трактори и големи машини. Отворот на штекерот со 6 точки е идеален за работа со прицврстувачи во форма на шестоаголник и е дизајниран да ги држи страните, а не аглите на главите на прицврстувачите, спречувајќи заокружување. Големите ознаки со печат се трајно импресионирани во материјалот и оптимизирани за читливост. Огледало хромирана завршница штити од корозија и лесно брише чиста. Приклучоците за Погон НА ТЕКТОН 3/4 Инчи се достапни во целосен опсег на големини од 3/4 до 2 инчи и постојано ги исполнуваат или надминуваат индустриските стандарди за јачина и перформанси на штекерот. ТЕКТОН 3/4 Инчен Диск х 1-3/16 Инчен 6-Точка Штекер SHD32030.

Главните карактеристики

Избор на клиент