.

.

РЕМЕНИ И ЦРЕВА-Црево ЗА ТЕЧНОСТА за ЛАДЕЊЕ одговара изберете: ХОНДА ЦИВИК, АКУРА ИЛКС

РЕМЕНИ И ЦРЕВА-Црево ЗА ТЕЧНОСТА за ЛАДЕЊЕ одговара изберете: ХОНДА ЦИВИК, АКУРА ИЛКС

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

ЦРЕВО ЗА ТЕЧНОСТА ЗА ЛАДЕЊЕ ЦРЕВО ЗА ТЕЧНОСТА ЗА ЛАДЕЊЕ. Црево За Течноста За Ладење На Радијаторот . Дополнителни Карактеристики Материјал : ЕПДМ. Одговара Изберете : 2012 ХОНДА ГРАЃАНСКИ 4 Цил 1,5 Л 2013 АКУРА ИЛКС 4 Цил 1,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент