.

.

ГРЕГ БРАУН, ЏОСЕЛИН - Потребно Е Срце Ако Не Можам Да Ја Имам Твојата Љубов-Винил

ГРЕГ БРАУН, ЏОСЕЛИН - Потребно Е Срце Ако Не Можам Да Ја Имам Твојата Љубов-Винил

DEN 576.00

Пристапност
Во достапна форма

Ограничено седум инчен винил притискање на овој сплит еден. Грег Пери Зема Срце се играше во Северните Соул клубови во ВЕЛИКА британија од 1981 година, но постигна таква популарност до средината на 80-тите години беше подигнат, и покрај тоа ШТО БЕШЕ откажување ОД АМЕРИКАНСКИОТ R. Флип е Џоселин Браунс многу прво депилација, прекрасно произведен двостепен кој никогаш не се игра доволно. Потребно Е Срце/Ако Не Можам Да Ја Имам Твојата Љубов (Винил) (7-Инчен).

Главните карактеристики

Избор на клиент