.

.

Awntech Maui левиот мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање

Awntech Maui левиот мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање

DEN 1327.84

Пристапност
Во достапна форма

Awntech Maui е наша најпродавана привлечна треска. Тоа е елегантен алуминиумски крајни капаци привлекува внимание. Тоа е Сестра дека е тревога што може да се повлече со заштитен аспиратор. Maui е наш стандарден двор што може да се повлече што може да се повлече, што се нуди во рачно и моторизирани операции. Различната карактеристика на Мауи е видливоста на компонентите и структурата на тревога. Едноставноста на Awnings само е привлечна. Материјалите се комерцијално одделение со што се обезбедуваат години на заштита од груби околини кои предизвикуваат корозија и бледнее. Структурата на Awnings вклучува 100% акрилна ткаенина, тешка челик и алуминиумска рамка обложена со бел прав, рачни и моторизирани опции, двојни обврзани раце и отстранлив валанс од 10 инчи. Зачудувачките бродови целосно собрани бараат само инсталација на заградите и лизгајќи ги на своето место. Монтирањето на оваа трева е едноставно со нашиот чекор-по-чекор прирачник за инсталатори за професионални или DIY (направете го тоа сами). Зачувувањето може да се инсталира на многу различни површини како што се тули, штуко, дрво, камен и други. Постојат различни големини и бои за избор од разумни цени. Мауи левиот мотор со далечински управувачки трева : тешка, рамка за професионална оценка е прашок обложена во бела боја. Достапните големини започнуваат со широк 8 „широк до 24“ со проекции од 7 'до 10'. Ткаенините се ткаени со 100 % раствор обоен акрилик, антимикробно предиво и се третираат со UV и обложувања отпорни на вода. Валентот може да се отстрани и чува во зима. Доаѓа со стандардни држачи за монтирање на wallидови. Достапно во повеќе бои и големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент