.

.

Лос Анџелес Ангели 22oz MLB Angels DBL Bling TM W S HTX6

Лос Анџелес Ангели 22oz MLB Angels DBL Bling TM W S HTX6

DEN 447.84

Пристапност
Во достапна форма

За спортската дива во сите нас! Овој Tumbler со 22-унца со двојни wallидови е украсен со логото на омилениот тим на MLB и двојно опседнато со пенливо блинг. БПА-без! МЛБ Лос Анџелес Ангели Двојно трепет Тумблер : За хидратација на движење. Тим обоен со тимска графика. Двоен опседен со пенливо треперење. Индивидуални мерки на производи 4 "x 4" x 11 ".

Главните карактеристики

Избор на клиент