.

.

Лажичка женска изматена врата од вратот на вратот, блуза

Лажичка женска изматена врата од вратот на вратот, блуза

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Одат на девојче со полиран пизаз, блузата со врзана ваза на Scoop го носи стилот. Размислете за канцеларија подготвен шик со разиграни чисти ракави, високо замотано деколте и појас за појас на фигура. Без напор избор за девет до пет и пошироко. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 ”и носи големина S. одговара : модерна. Деколте : Високо смешен деколте. Затворање : стил на пуловер; Назад клуч со затворање на две копчиња. Ракави : чиста ¾ должина на раглан ракави со еластизирани манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Allever Print со метални акценти; само-вратен појас. Сместена вратоврска за вратоврска на половината блуза за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Главните карактеристики

Избор на клиент