.

.

Co. Silver Jeans Co. Women'sенски суки средно издигнување, големини на половината 24-36

Co. Silver Jeans Co. Women'sенски суки средно издигнување, големини на половината 24-36

DEN 334.56

Пристапност
Во достапна форма

Сребрен фармерки копродукции Suki Mid Rise Short - Suki е наше најпродавано средно кревање на Curvy Fit. Тој е дизајниран со контурирана лента за половината што се контурите токму таму каде што ви треба за нула. Исто така, распрснува заоблен заден дел и има џебови за грб кои создаваат ефект на кревање на задник. Завршено со леснотија во колкот за да ги прегрнете кривините. Кратко со потресено темно индиго еко миење кое користи помалку вода, хемикалии и енергија. Одржливиот тексас се протега на електрична енергија направен со цикло -влакна кои ги намалуваат пластичните микрофибери во нашите океани и пластичната акумулација во депониите. 9.5 '' Среден пораст. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. Моделирани во големина 26 и 4 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 5'9.5 '', биста 32 '' колк 35,5 '', половината 25 ''.

Главните карактеристики

Избор на клиент