.

.

Агилност Автоматски делови за радијатор за специфични модели на Форд се вклопуваат: 1994- Форд Мустанг

Агилност Автоматски делови за радијатор за специфични модели на Форд се вклопуваат: 1994- Форд Мустанг

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски радијатори кои опфаќаат над 98% од сите апликации за возила во Северна Америка. Секоја марка од Акура до Волво за модели години 1960 година. Агилност има овластени радијатори кои ги исполнуваат или ги надминуваат спецификациите на производителот. Инженеринг и произведен под ISO 9001 / TS16949 Систем за квалитет, секој радијатор е тестиран од 100% протекување. Агилност нуди целосна линија на автомобилски радијатори кои опфаќаат над 98% од сите апликации за возила во Северна Америка.; Агилноста обезбедува вредност на многу различни начини : зголемени термички перформанси, подобрени карактеристики на дизајнот и дизајн на заедништво за максимална достапност со минималната количина на делови.; Агилност нуди овластени радијатори кои ги исполнуваат или ги надминуваат спецификациите на производителот кои се подготвени да ги инсталираат надвор од кутијата.; Инженеринг и произведен под системот за квалитет на ISO TS16949, секој радијатор е 100% тестиран на протекување . Пластична конструкција на резервоарот. Радијатор - 1 ред. Основни димензии - 14.625 x 24 x 1 (инчи). Дизајн на вкрстено проток, без ладилник за моторно масло, со ладилник за масло за пренос. Подготвување на паѓање за лесна инсталација во вашето возило.

Главните карактеристики

Избор на клиент