.

.

Чикологија безжичен горе надолу на дното нагоре до затемнување на клеточна сенка ecru in. W in. L.

Чикологија безжичен горе надолу на дното нагоре до затемнување на клеточна сенка ecru in. W in. L.

DEN 910.72

Пристапност
Во достапна форма

Чикологија, решение за едноставни прифатливи ролетни. Безжични ролетни за прозорци-плетени нијанси Мобилна сенка со дизајн од горе надолу од горе-долу. Повлечете ги нијансите за прозорците со безжична функција. Прозори за прозорци Сенки најдобро за : Спална соба : Добијте целосна приватност со нашите ролетни за затемнување за ролетни за сончани во спална соба : За светла и поканувачка амбиент, изберете една од нашите светлосни филтрирани мобилни нијанси безжични ролетни. Нијанси на затемнување за расадник : Нашите безжични нијанси нудат безбедност за домови со деца и миленичиња сенка на прозорецот на вратите : светлосни филтрирање на нијанси кои работат како сенка на вратите за да обезбедат приватност од надворешни ролетни за RV за камперски прозорци : безжични мобилни нијанси се модерни и издржливи за секојдневна употреба Водич за мерење за совршено вклопување : овој мобилен слеп може да се користи за внатрешно монтирање или надворешно монтирање. За внатрешноста на монтирање е потребна минимална длабочина од 1,5 инчи или 2-инчен за плакнување во внатрешноста на монтирање. Овој производ доаѓа со намалување на ширина од 1/4-инчи. Сенка на прозорецот : Затемнување на горе надолу надолу нагоре, сенки на целуарот од ролетни со шикологија доаѓаат во повеќе бои на ткаенини како светло филтрирање или нијанси на затемнување. Безжични ролетни : ролетни за влечење безжични врски направени за леснотија и безбедност. Ролетни за приватност : Изолирани нијанси на прозорецот кои спречуваат да влезат топлина или студ.

Главните карактеристики

Избор на клиент