.

.

5 7 рамка за постдипломски портрет

5 7 рамка за постдипломски портрет

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Фото рамка дизајнирана за фотографија од 5 x 7-инчи на вашиот дипломиран. Оваа стилска рамка комбинира директен профил и современо чувство со суптилна финиш на сатенски махагони. Злато на училишниот печат, врежано на музеј-квалитетен матки, го прави ова еден од еден вид подарок за вашиот дипломиран. UCLA 5 "X 7" Рамка за постдипломски портрети : Официјално лиценциран колегиумски производ. Прави одличен подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

Главните карактеристики

Избор на клиент