.

.

Исечете го женскиот гроздобер тексас Jeanан

Исечете го женскиот гроздобер тексас Jeanан

DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

Посно на лесната страна на тексас со карго -фармерки на лажичката. Опуштено и изработено со навестување за истегнување за тотална удобност, овие фармерки имаат предна плоча на панелот што помага да се издолже изгледот на нозете за ласкаво вклопување. Исклучиво на. Материјал : 72% памук/27% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 4. одговара : опуштено. Подигање и инсејм : високи; 30,5 ”Инемам. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Две предни џебови и две џебови за лепенка. Карактеристики : јамки за појас. Товарни тексас фармерки за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Главните карактеристики

Избор на клиент