.

.

Најважно полица на Хајди

Најважно полица на Хајди

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Краток опис не е достапен FMM1430 Карактеристики Универзалниот дизајн овозможува поставување на десната или левата обесена врата со едноставно прелистување на единицата на крајот. Лесно се монтира на wallидот со назначени дупки и обезбедени сидра и завртки за суви идови. Одлично за спални соби и мали простори низ вашиот дом. Заврши : . Материјал за рамки : Произведено дрво. Број на вклучени предмети : 1. Материјал за полица : произведено дрво. Димензии Севкупна висина - од горе до дно : 79,5 инчи. Севкупна ширина - страна на страна : 32 инчи. Севкупна длабочина - напред кон назад : 11 инчи. Севкупна тежина на производот : 49,5 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент