.

.

Време и време женски краток ракав HACCI TUNIC

Време и време женски краток ракав HACCI TUNIC

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Наместете се на вашиот пријатна нова врв. Овој врв на туника со кратки ракави од време и TRU е конструиран во дизајн на плетено плетено. Опуштената фит силуета на овој врв за жени го комплетира вашиот удобен изглед додека лесно се движите во текот на денот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи екипаж со големина S. Кратки ракави. 48% полиестер/48% рециклиран полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Womenенски туничен врв од време и вистинито.

Главните карактеристики

Избор на клиент