.

.

Потпетици За Жени Чевли Со Затворени Прсти Нелизгачки Пумпи За Ремени За Глуждот На Свадбена Вечерна Забава

Потпетици За Жени Чевли Со Затворени Прсти Нелизгачки Пумпи За Ремени За Глуждот На Свадбена Вечерна Забава

DEN 607.84

Пристапност
Во достапна форма

Женски Банкет Висока Пета Страна Простор Професионални Формални Ракав Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. Опис : . Единствен материјал : гумен вамп материјал : Стп Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Стил На Слободно Време : Секојдневен,Едноставен, стил на Пета : Супер висока пета (над 8 СМ) Содржи : 1 пар Чевли Потпетици За Жени. Задолжително во Плакарот На Секоја Девојка : Потпетиците се Полни Со Луксуз и Мода. Едноставно е, Но Елегантно, Ја Одразува Грациозната Фигура На Жените. Секој Чекор Што Ќе Го Направите Носејќи го Ќе Го Привлече Целото Внимание. Ние се Фокусира на Обезбедување На Квалитетот На Своите Производи, Така Што Ќе Може Да Се Купи Без Грижи. За Подобро Да Ви Одговара, Ве молиме Измерете Ја Големината И Споредете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА : 30 Дена по продажната услуга и размена, одговорете во рок од 24 часа за да го решите вашиот проблем.

Главните карактеристики

Избор на клиент