.

.

Точка Огледало Краток Приклучок Главата Диск Тор Малку Крцкав Клуч Адаптер

Точка Огледало Краток Приклучок Главата Диск Тор Малку Крцкав Клуч Адаптер

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Детали : *Изработени од високо јачина термички обработени хром ванадиум челик.*Хромирање отпорно на корозија.*Дизајн со висок вртежен момент зафаќа мазни страни прицврстувач, без агли, спречувајќи заокружување.*Дупчиња Крцкалка или Продолжување Диск Брави.Спецификација : *Име : 12 Точка Штекер Бит*Тип : 1/4" Квадратен Погон *Материјал : хром ванадиум челик*Боја : Сребро*Големина : 4мм,4,5 мм,5мм,5,5 мм,6мм,7мм,9мм,10мм,12мм,13мм,14мм*Апликација : За Клуч За Крцкање*Количина : Вклучен е 1пцпакет : 1*Штекер Битно : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. 12 Точка Огледало Краток Приклучок Главата 1/4 Диск Торкс Малку Крцкав Клуч Адаптер.

Главните карактеристики

Избор на клиент