.

.

Лизл Гал Одвод Инка

Лизл Гал Одвод Инка

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

55 Гал Исцедете Ја Инката Дизајнирана да пренесува течности во барабан од 55 литри. Одводот на инката се наоѓа на горниот капак од тапани од 55 литри. Муцката од инка се вклопува во горната дупка за бунг за одводни цели. Четири дипломирани кружни вдлабнатини одговараат на различни големини на филтерот за масло.

Главните карактеристики

Избор на клиент