.

.

Швајцарската Медисон Акватик Единствен Праг Туш База Со Левата Рака Мозоци И Интегрален Десната Рака Седиште Во Бело

Швајцарската Медисон Акватик Единствен Праг Туш База Со Левата Рака Мозоци И Интегрален Десната Рака Седиште Во Бело

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Базата За Туширање На Прагот На Акватик е моќна и стилска изјава во секоја бања. Неговиот практичен дизајн и нискиот праг обезбедуваат лесен пристап до тушот. Издржливите акрилни и фиберглас засилувања ја прават основата за туширање робустен избор. Опремен со седиште овој туш обезбедува удобност и сигурна основа за луксузно искуство. Интегрална 3-странична прирабница за спречување на истекување на вода. Текстурирани подови отпорни на лизгање. Левата Страна мозоци монтирање. Седење На Десната Страна. 1 Година Ограничена Гаранција Вклучени. Одводот се продава одделно.

Главните карактеристики

Избор на клиент