.

.

Електро-Глас Еволуираат Тркалање Случај

Електро-Глас Еволуираат Тркалање Случај

DEN 9599.84

Пристапност
Во достапна форма

Електро-Гласот создаде совршен заштитен капак ЗА Вас Сабвуфери ЕКХ-18СП и ЕКХ-18С. Овој капак е изработен од издржлив материјал и има облога одвнатре за да го одржува вашиот сабвуфер безбеден за време на транспортот. Карактеристики : Дизајниран За Вашите Сабвуфери EKX-18 SP и EKX-18 SИЗРАБОТЕНИ од силен материјал Обложен со Исечена дупка за полнење за Рачки За носење Елегантно дизајниран Со лого Со Електро-Глас на предната Страна Добијте Го Вашиот Електро-Глас Еволуирај 50 Тркалачки Случај денес по загарантирана најниска цена Од Семh со нашата 45-дневна политика за враќање и 60-дневна заштита на цените. Дизајниран за Вашите Сабвуфери EKX-18 SP и EKX-18 S. Направено од силен материјал. Електро-Глас Еволуира 50 Тркалање Случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент