.

.

6 6 Медитерански Блуз Мозаик Кора И Стап Плочки

6 6 Медитерански Блуз Мозаик Кора И Стап Плочки

DEN 431.84

Пристапност
Во достапна форма

Можностите се бесконечни со овие 6" х 6" Медитерански Блуз Мозаик Отстранливи налепници За Плочки. Овие прекрасни плочки од кора и стап ќе додадат многу боја, софистициран талент и забавен дизајн на вашата кујна, камин, шари за скали, половина ѕид, бања или ќош. Овие 6" налепници со квадратни плочки во повеќе светли забавни бои и дизајни се лесно, без неред решение за комплетирање на персонализирана и шарена преуредување на просторијата. Лесно се нанесува на секоја чиста сува рамна површина и лесно се отстранува. Повеќекратна употреба и повеќесобна привлечност ја прават оваа опција за дизајн совршена за изнајмувачи, земјопоседници, студенти на колеџ и сопственици на куќи. Излупете и залепете налепници за плочки го олеснуваат претворањето на вашиот простор во дом. Отстранлив без оштетување на површините. Еден комплет содржи 24 налепници. Комплетот вклучува повеќе стилови што можат да се организираат во која било шема што ќе ја изберете. Димензии Во Инчи (Hx Wx D)= 6x6x0. 1 Prop65 : NA Боја/Материјал/Финиш : Сина/Винил/NA.

Главните карактеристики

Избор на клиент