.

.

Рут Томпсон-Ѕид Постер На Черепот На Змејот, 22.375 34

Рут Томпсон-Ѕид Постер На Черепот На Змејот, 22.375 34

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Овој Тренд Меѓународен Рут Томпсон - Ѕид Постер На Черепот На Змејот Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Рут Томпсон - Ѕид Постер Со Череп Со Змејови : Постерите Со Врамени Трендови имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Главните карактеристики

Избор на клиент