.

.

Мир Лопата Покер Фиба Сонцето Глава Ретро Метал Клипови Игла

Мир Лопата Покер Фиба Сонцето Глава Ретро Метал Клипови Игла

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Големина : дијаметар На Внатрешниот круг : 2 см / 0,8 инчи вкупна должина : 6,3 см / 2,5 инчикласификација : Фиба,Облека За Глава : - полирана површина за позлата, не бледнее и ' рѓа долго време.- Фиба Е совршен избор на дневна колокација, ретро стилот Во Европски стил ќе додаде уникатен шарм во вашиот живот. Користете како подарок топер или порибување полнети или како подарок себе. - Исклучителна мала кутија за подароци, нема да гребе.Материјал : Изработен од метална легура, изгради елегантен и ретро гроздобер стил; Исклучителен, гроздобер и карактеристичен декор за коса ве прави посигурни и поубави количина на пакет : 1 х Шнола овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Мир Лопата 9 Покер Фиба Сонцето Главата Ретро Метал Клипови Игла.

Главните карактеристики

Избор на клиент