.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Средината на мојот хаос Романтичен израз Русинки Флорали Земја сликарство Греј Рамка Арт Печати Wallидна уметност, 30, дизајн од Валери Виенерс

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Средината на мојот хаос Романтичен израз Русинки Флорали Земја сликарство Греј Рамка Арт Печати Wallидна уметност,

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно монтирани на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дрво од 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Валери Виерс.

Главните карактеристики

Избор на клиент