.

.

9 12 Сива Полистон Наредени Фарма Животни Скулптура

9 12 Сива Полистон Наредени Фарма Животни Скулптура

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

9" х 12 " Сива Полистон Наредени Фарма Животни Скулптура, Од Декмоде е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Украсете го вашиот површински простор со вметнување скулптура во вашиот декор за да додадете длабочина и текстура во вашиот дом. Уметнички приказ за да ја покажете вашата личност и да го подобрите изгледот на секој отворен простор на масата. Дајте му на вашата полица за книги, канцеларија, ноќна маса или масичка малку стилски допир со оваа привлечна скулптура. Дизајниран со филц или гумени затворачи во основата кои спречуваат гребење мебел и врвови на масата, како и лизгање наоколу. Оваа ставка бродови во 1 картон. Ве молиме имајте предвид дека оваа ставка е само за декоративна употреба. Скулптурата од полистон прави одличен подарок за секоја пригода. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Ова е единствена статуа во сива боја. Фарма стил. Внесете го вашиот дом со пријатен шарм, каде што издржаните текстури, рустикалните завршетоци и топлите земјени тонови создаваат здрава атмосфера. Изработен од цврст полистон за издржливост. Оваа фигурина има бела завршница со светло сиви акценти. А наредени фарма животни со пригушени бои кои ќе се вклопуваат беспрекорно на било која површина. Скулптурата е со димензии 9 L x 4 W x 12 H инчи и тежи 0,91 фунти. Скулптура на животни од фарма со цврста текстура. Избришете ја со сува крпа. Опремени со животински силуети наредени една врз друга. Фарма стил. 9" х 12 " Сива Полистон Наредени Фарма Животни Скулптура, Од Декмоде прави совршен додаток на секој дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент