.

.

Папагал Миленичиња Дрво Висечки Држач Решетка Играчка Кафез За Птици Гранки Стојат

Папагал Миленичиња Дрво Висечки Држач Решетка Играчка Кафез За Птици Гранки Стојат

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Дрво.Големина : 1,5 см*10см/1,5 см*16см/1,5 см*20см/1,5 см*24см/1,5 см*28см/1,5 см*35см/1,5 см*40см.Боја : како што покажуваат сликите.Обезбедување платформа за погодно да ја нахраните птицата милениче.Погоден за многу мали животни, како хрчаци, гербили, глувци ,стаорци, папагали итн. Дизајниран за вашите мали пријатели да играат и да се искачуваат, лесна инсталација во кафезот.Нудејќи Седалки за папагалите да стојат или да се одморат во кафезот. Дајте му на вашето домашно милениче задоволство и забавувајте се со часови гледајќи како играат.Описматеријал : Дрво.Големина : 1,5 см*10см/1,5 см*16см/1,5 см*20см/1,5 см*24см/1,5 см*28см/1,5 см*35см/1,5 см*40см.Боја : како што покажуваат сликите.1 * Папагал Миленичиња Дрво Виси Штанд. Усвојува природен материјал, безбеден и еколошки. Погоден за многу мали животни, како хрчаци, гербили, глувци ,стаорци, папагали итн. Дизајниран за вашите мали пријатели да играат и да се искачуваат, лесна инсталација во кафезот. Нудејќи Седалки за папагалите да стојат или да се одморат во кафезот. Дајте му на вашето домашно милениче задоволство и забавувајте се со часови гледајќи како играат.

Главните карактеристики

Избор на клиент