.

.

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнети нијанси на секој ден сиво

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси, затемнети нијанси на секој ден сиво

DEN 768.00

Пристапност
Во достапна форма

Нашите Римјани доаѓаат со претходно дупчат дупки во главата за лесна инсталација на монтирање и лесно се монтираат со нашиот траен хардвер. Овој производ е точно на големината. Приватност на шикологија / нијанси на затемнување се безжични и ви овозможуваат да ги отворите нијансите за да овозможите природна светлина по желба. Третман на прозорци - Нашата класична римска сенка е изјава за вашиот дом за внатрешни работи . Ткаенината римски нијанси за кујнски прозорци нежно ја филтрираат светлината додека ја обезбедуваат приватноста што ја посакувате. Потребна е минимална длабочина од 1-инч за внатрешноста на монтирање и 1 3/4-инчи за плапкање во внатрешноста на монтирањето. Потребни се големи или мали ролетни за прозорци што ви ги покривавме. Идеална употреба : Римски нијанси за врати, нијанси на вратите, ролетни во кујната, слепи прозорци, ролетни за прозорци за бања. Прилагодени нијанси на приватност / ролетни на француски врати - рафиниран дизајн и одлично за секојдневна употреба. Наменети за внатре и надвор од монтирање. Одлично додадете на ролетни за вратите завеса за прозорецот на вратата и сенката за француската врата.

Главните карактеристики

Избор на клиент