.

.

Најк Тимпо Џенио Кожа Фг Машка Црна Големина 7. 819213-010

Најк Тимпо Џенио Кожа Фг Машка Црна Големина 7. 819213-010

DEN 523.84

Пристапност
Во достапна форма

Најк Тимпо Џенио 8 Кожа ФГ. Одговара : Машки. Боја : Црна / Бела . Стил : 819213-010. МСРП : 6 65. Најк Тимпо Џенио ВТОРИ Кожните машки тврдо обложени фудбалски чизми се совршени за терени со краток терен благодарение на оптимално распоредените рамни и конусни тапи. Горниот дел изработен од кожа од меко зрно го олеснува прецизното дриблинг, хранење и снимање. Достапни Големини : . Големина 7.5. Гарантирано ќе биде 100% Автентично. Сосема ново со оригинална кутија. Бесплатен Превозот. 100% позитивни повратни информации (5000+). Топ Отценети плус Продавачот Чипка До. Перница Од Пена. Прилагодлив.

Главните карактеристики

Избор на клиент