.

.

Фабиурт Машка Мода Слободно Време Цврста Волна Плетење Круг Вратот Разноврсна Штанд Јака Боја Блокирање Долг Ракав Кардиган Џемпер, Црна

Фабиурт Машка Мода Слободно Време Цврста Волна Плетење Круг Вратот Разноврсна Штанд Јака Боја Блокирање Долг Ракав Кардиган

DEN 607.84

Пристапност
Во достапна форма

Некои луѓе велат дека осаменоста е срамна, но модата е средство за отпор само, ова е модно царство.И Облеката На Фабиурт ќе биде одлична за вас.Фабиурт Машка Мода Слободно Време Цврста Волна Плетење Круг Вратот Разноврсна Штанд Јака Боја Блокирање Долг Ракав Кардиган Џемпер, Црнечезона : Сите сезони. Пол : Мажи и жени. Повод : Секојдневно и дома. Стил : Мода и слободно време. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : . Печатени. Должина : Должина. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 Компјутер Џемпер. Големина шема : . Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 62см/24.41" Должина : 67см/26.38"Големина : Л Биста : 104см/40.94" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 63см/24.80" Должина : 69см/27.17"Големина : XL Биста : 108см/42.52" рамо : 52см/20.47" ракав : 64см/25.20" должина : 71см/27.95"големина : ххл Биста : 112см/44.09" рамо : 54см/21.26" ракав : 65см/25.59" должина : 73см/28.74"големина : хххл биста : 116см/45.67" рамо : 56см/22.05" ракав : 66см/25.98" должина : 75см/29.53" ве молиме споредете Ги Големините на деталите Со Вашите пред вас !!!. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,Доволно издржлив за Секојдневно Носење. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).

Главните карактеристики

Избор на клиент