.

.

Отстранлива Позадина 6ft 2ft-Голема Темно Зелена Карирана Сезонска Божиќна Тартан Проверете Ја Карираната Прилагодена Претходно залепена Позадина со Лажица

Отстранлива Позадина 6ft 2ft-Голема Темно Зелена Карирана Сезонска Божиќна Тартан Проверете Ја Карираната Прилагодена Претходно

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Голема Темно Зелена Карирана Сезонска Божиќна Лажица Отстранливата Претходно Залепена позадина е долготрајна и целосно отстранлива, што ја прави идеална за детски соби, расадници и места за изнајмување. Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е нарачана во САД само за вас! Силно препорачуваме да нарачате тест-своч пред да се обврзете на целосни ролни. Иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата и обемот на овој дизајн, компјутерските монитори не се најдобриот начин да се утврди како ќе изгледа дизајнот лично. Исто така, важно е да го тестирате лепилото на вашата единствена површина. Претходно залепена позадина со самолеплива подлога активирана со вода, едноставно натопете со вода и измазнете ја на површината. Целосно отстранлив и лесен за инсталирање; совршен за изнајмувачи, детски соби, кујни и расадници. Направено по нарачка во САД со еколошки мастила на база на вода, фсц сертифицирана хартија, формалдехид, фталат и пвц-бесплатно. Не е наменет за употреба на текстурирани ѕидови, за најдобри резултати инсталирајте на цврсти ѕидови со светла боја каде бојата или прајмерот целосно се излечиле, избегнувајте бои што се перат или "нелепливи".

Главните карактеристики

Избор на клиент