.

.

Патување Колекција Жени Џоана Мери Џејн Блок Пета Круг Пети Станови

Патување Колекција Жени Џоана Мери Џејн Блок Пета Круг Пети Станови

DEN 640.00

Пристапност
Во достапна форма

Нашите Апоана станови Од Колекцијата Патување ќе ве натераат да шетате по улиците, привлекувајќи комплименти каде и да одите. Нивната еластична веганска кожа, свиткана лента за глуждот и палецот во кафез ќе ги остават вашите стапала стилски додека ќе го додадат тој совршен завршен допир на остатокот од вашата облека. Како бонус, нивното обложено подножје ќе ги направи вашите стапала поудобни од кога било. Висина на петицата : 1-инч. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Круг. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 1-инч. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Круг. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 1-инч. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Круг. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Главните карактеристики

Избор на клиент