.

.

Вметнете Правоаголник Калај Галванизиран Врежан Метал Дрво Куки Железничка Полица, Еден, 24Wx4Dx2H, Сребро

Вметнете Правоаголник Калај Галванизиран Врежан Метал Дрво Куки Железничка Полица, Еден, 24Wx4Dx2H, Сребро

DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

Добро работи и во спални соби и детска соба за закачување облека или во бања за закачување крпи за капење. Можете да закачите една решетка за куки или да се одлучите за повеќе лавици за куки покрај влезната врата, фоајето, просторијата за кал или која било област со голем сообраќај. Вклучени се упатства и хардвер за да можете лесно да ја закачите оваа решетка за палто поставена на ѕид. Стилот е популарен во кабини, фарми и урбани мансарда трендови. ДЕКОРАТИВНО : Стил Со потресена плажа од цврсто дрво или рустикален декор. Капацитетот на оптоварување е 15 килограми. Лесна и брза инсталација. БОЈА НА ПОЛИЦА ЗА ДРВО : Изгорено Дрво и Галванизиран калај. Големината Е 24 Во Широк. Димензии : со капацитет на тежина од 17 килограми. Модел #9602075Е. Цврстата конструкција на галванизираната лимена шина со вистински дрвени копчиња е издржлива колку што е и стилска. Нашата решетка за палто монтирана на ѕид има рустикален дизајн за да го комплиментира секој стил, вклучувајќи крајбрежен, урбан, занаетчија и декор на фарма. ДИЗАЈН : Вклучува галванизиран калај железнички. Брзо и лесно. Со инструкции за инсталација.

Главните карактеристики

Избор на клиент