.

.

10к Жолт Златен Крст Шарм

10к Жолт Златен Крст Шарм

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади. Истражете ја најшироката колекција на стилски, трендовски, традиционален моден Накит за мажи и жени со одличен квалитет за да одговараат на секоја пригода. Карактеристики стилови за секоја пригода супериорен квалитет и стил10к Колекции На Жолти Златни Шарм Спецификации Материјал Примарна Чистота : 10кфиниш : Полиран Должина : 41 мм карактеристика : Цврст Материјал Примарен : Златен Ширина : 21 Мм Тип на накит : Приврзоци И Шарм/Шарм Тип : Тематски Материјал Примарна Боја : жолта земја на потекло : соединети американски Држави америка-шку : zx9qltyg273023 10k Жолт Златен Крст Шарм.

Главните карактеристики

Избор на клиент