.

.

Лур Јенсен 1303-501 - Супер Дупер Кастинг И Тролинг Лажица 1

Лур Јенсен 1303-501 - Супер Дупер Кастинг И Тролинг Лажица 1

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Во светот на риболов на пастрмка, ако некогаш постоела "Мамка На Америка", тоа многу добро може да биде Супер Дупер. Неговиот неконвенционален дизајн во форма на"У" фаќа вода и создава акциона игра за пливање риба најдете неодолива. Подеднакво ефикасен фрлен или тролан на светлосна линија, Супер Дупер ќе земе пастрмка, бас и панфиш. Длабок избор на завршетоци уверува Дека Супер Дупер ќе настапи на вашите локални води. Лур Јенсен Супер Дупер Мамка : Оригинален Дизајн Во Форма На Буквата У. Врвни перформанси или кастинг или тролање. Одлична мамка за Пастрмка кокане или Панфиш. Уникатната форма, исто така, ја прави исклучително фрлена.

Главните карактеристики

Избор на клиент