.

.

Приклучок Netkey Faceplate

Приклучок Netkey Faceplate

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Измијте Ги Завртките За Прицврстување Со Етикетирање прифатете ги сите модули во стилот На Пандуит и сите вообичаени модули за Клучеви на производителите и е достапен во 1 модул стил на една банда. Panduit 4 Приклучок Netkey Faceplate Го Подобрува дизајнот и изгледот на вашиот уред. Карактеристики 4 приклучоци за дополнителна сигурност и флексибилност. Карактеристики 1 банди за сигурна влезна врска. Планината за испирање нуди рентабилно решение за монтирање. Доаѓа во бела боја за подобро да одговара на темата и стилот на вашиот простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент