.

.

Брендови на лого 519-89g MLB New York Mets Meanger Meanger Sling Rankpack

Брендови на лого 519-89g MLB New York Mets Meanger Meanger Sling Rankpack

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Овој ранец има повеќе џебови, лента преку рамо и две везени логоа. Многу удобни ленти и назад нудат олеснување за рамената. Ова е одлична торба за таблети и некои лаптопи. Лого MLB New York Mets Change Meanger Sling Bandpack : Везено тимско лого. Повеќе џебови. Каиш преку рамо. Стилска сива ткаенина. Димензии : 11 "x 4" x 17 ". Полиестер материјал.

Главните карактеристики

Избор на клиент