.

.

Kali_store Лизга На Патики Бебе Чевли Патики За Девојки Момчиња за Одење Тенис Платно Дете, Розова

Kali_store Лизга На Патики Бебе Чевли Патики За Девојки Момчиња за Одење Тенис Платно Дете, Розова

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Дете Деца Новороденче Новороденче Бебе Момчиња Девојки Чевли Први Пешаци Задебелени Топли Слатки Мали Девојчиња Атлетски Чевли Големина 8сезона : Aut , Зима [МАТЕРИЈАЛ ] Удобност Памучна Постава, Мек Ѓон Против Лизгање на Дното. [Нелизгачки] Ѓон Против Судир, Отпорен на Абење Е Добар За Стапалата На Доенчињата да ја чувствуваат Земјата Природно и Да Растат Здрави. [ЛЕСНО НОСЕЊЕ ] Нашите Патики Лесно Се Облекуваат, соблекуваат и Остануваат На Нозете на Вашето Дете. [МОДА ] Стилски Секојдневен Дизајн одговара за Сите Прилики Како Роденденска Забава, Фотографија. [СОВЕТ ЗА ГОЛЕМИНА ] Возраста е За Ваша Референца, Ве Молиме Измерете Ги Стапалата На Бебето за да Одговараат на Должината на Чевлите.

Главните карактеристики

Избор на клиент