.

.

Коста Дел Мар Јужното Море Ретро Кривично Дело Правоаголни Очила За Сонце

Коста Дел Мар Јужното Море Ретро Кривично Дело Правоаголни Очила За Сонце

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Коста Дел Мар Јужното Море Ретро Торт / Вооружен Метал Правоаголни Очила За Сонце Пловат од Папете до Маркезите, земајќи ги безбројните сини нијанси на водата на патувањето. Ќе ги видите сите низ Нашето Јужно море Очила за сонце направени од комбинација на метал И БИО-базирани ТР-90 со силен профил. Ко-обликуваните хидролитни храмски влошки ќе ги држат цврсто на вашето лице кога јужните мориња ќе ги разгорат нивните тропски ветрови.

Главните карактеристики

Избор на клиент