.

.

Премиум компатибилен за Kyocera Mita TK-5242Y тонер кертриџ, жолт, 3K принос

Премиум компатибилен за Kyocera Mita TK-5242Y тонер кертриџ, жолт, 3K принос

DEN 847.84

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилни материјали за печатач со кертриџ за употреба со Mite Kyocera. Ова е кертриџ Kyocera Mita Toner. Ова ќе биде совршено погодно за сите канцелариски и станбени употреба со високи перформанси. Тие го намалуваат нередот и обезбедуваат висока резолуција. Овие производи ви помагаат да работите ефикасно без да жртвувате квалитет и да дадете добри резултати. Создадете материјали што се издвојуваат со овие производи. Тие помагаат да се задржи секој канцелариски простор раздвижен и ефикасно да работи без разлика дали работи на отпечатоци на важни белешки за презентација или флаери што привлекуваат внимание. Ако добиете поставен печатач или само заменувате кертриџ во постојниот печатач, не заборавајте да го проверите упатството и потврдете дека овој кертриџ ќе биде соодветно за вашата опрема. Погледнете други слични артикли за да ја задржите вашата канцеларија опремена со деловите и опремата што ви е потребна за да успеете. Боја : жолта. Принос на страница : 3.000.

Главните карактеристики

Избор на клиент