.

.

Џуди Женски Дневен Ранец Торби За Рамо Со Голем Капацитет Анти-Кражба Етнички Ранец Мулти Џебови Дами Платно Врвка За Влечење Пешадиски Врвен Стил На Рачка Г

Џуди Женски Дневен Ранец Торби За Рамо Со Голем Капацитет Анти-Кражба Етнички Ранец Мулти Џебови Дами Платно Врвка За Влечење

DEN 383.84

Пристапност
Во достапна форма

Може да се користи како ранец, торба за вкрстено тело и чанта.Соодветни книги за капацитет, лаптоп, облека или други секојдневни најважни работи. Ви благодариме за разбирањето.Повеќе џебови за чување на вашите најважни работи и одржување на предметите организирани.

Главните карактеристики

Избор на клиент