.

.

Замена Сијалица За Кенмор Сирс Опсег Рерна-Компатибилен Кенмор Сирс Сијалица

Замена Сијалица За Кенмор Сирс Опсег Рерна-Компатибилен Кенмор Сирс Сијалица

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Замена На Сијалицата За Кенмор / Sears 79072402013 Опсег / Рерна-Компатибилен Кенмор / Sears 316538901 Сијалица забелешка : ова Е Почетна Компоненти Бренд замена дел, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Од Почетните Компоненти. Замена Кенмор / Сеарс 79072402013 Сијалица. Заменува Кенмор / Сеарс 316538901 Сијалица. Истата голема осветленост загарантирана. Супериорни-изработени нишки за долготрајна осветленост. Квалитетно стакло и пакување, така што светилките ќе се појават во фабричка состојба. Спецификации : а15*85мм Е26 130В 40В исчистете ги светилките на рерната.

Главните карактеристики

Избор на клиент