.

.

Вкупно Микро 312-1325-Тм Батерија За Дел

Вкупно Микро 312-1325-Тм Батерија За Дел

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Вкупно Микро Лаптоп Батерија - За Лаптоп - Батерија Полнење-11.1 V DC-8750 m Ah-Литиум Јон (Ли-Јон) - 1 9 Клеточен Литиум-Јон. 8750 мах. 11.1 V DC. Дел Географска Ширина Тетратки : . Е5430. Е5530. Е6430. Е6430 АТГ. Е6430С. Е6530.

Главните карактеристики

Избор на клиент