.

.

Ава Цврсто Дрво Јадење Столици-Сет На Во Црно

Ава Цврсто Дрво Јадење Столици-Сет На Во Црно

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Создадете класичен, добредојден изглед во вашата кујна, трпезарија или ќош за појадок со овие столчиња за јадење од цврсто дрво Од Меѓународни Концепти. Овие традиционални, но елегантно изработени столови се дел од висококвалитетна колекција на мебел од дрво што лесно ќе го надополни секој декор. Паравуд-тврдо дрво познато по својата издржлива, силна и еколошка природа – се користи за изработка на овие атрактивни и долготрајни столови. Во комбинација со една од широк спектар на маси Од Меѓународни Концепти, овие столови ќе направат секој оброк да се чувствува полуксузен. Сет од 2 столици. Изработени од цврста паравуд. Димензии стол : 18.7 во. В х 23.2 во. Д х 40 во. Х.димензии Седиште : 18.1 во. H x 18.7 во. В х 16.9 во. Д. Заврши : Црно. Кутија седиште изградба. Подготвени да се соберат. Не е оценет за комерцијална употреба, само за станбена употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент