.

.

Без граници безжични ушни уши кутија топла боја на вратоврска

Без граници безжични ушни уши кутија топла боја на вратоврска

DEN 571.04

Пристапност
Во достапна форма

Додадете дополнителен слој на заштита на вашите безжични слушалки во овој симпатичен случај од без граници! Дизајнирано со затворање на затворачот, можете да го прикачите овој случај на која било торба или приврзок за лесен пристап. Забавниот дизајн е само бонус! Димензии : 2 ”w x 2” h x .75 ”D. Затворање на поштенски град. Прилог за плескање на врвот. Печатење на сите. Еден главен оддел. Вештачки материјали. Избришете чиста. Увезени. Безжични ушни уши од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент