.

.

Subrte се протега 2-парчен текстуриран геометриски slубовиран лизгач, црно

Subrte се протега 2-парчен текстуриран геометриски slубовиран лизгач, црно

DEN 527.84

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : материјал што може да се истегне - истегнување што брзо се опоравува! 4. Затегнете ја ткаенината во жлебовите за да ја направите поцврста и користете ја перницата за да го обезбедите цврсто останување на место.Нашата покривка на софата може да го покрие задниот дел од вашиот тросед, обезбедувајќи целокупна заштита. Упатство за мерење : Лесно за мерење. Карактеристики на производот : Трендовски покритие : Трансформирајте го вашиот стар тросед во елегантен, направете го да изгледа сосема ново, и дајте му на вашата дневна соба свеж преуредување со употреба на текстуриран геометриски лизгач кој има голема еластичност со класична цветна шема и дојдете во шик дизајни, додадете софистицирана lovesубов /2-седиште : 57-70 инчи широк (145-180см); Софа/3-седиште : 72-92 инчи широк (185-235 см); X-LARGE/4-седиште : 92-118 инчи широк (235-300см). 85% полиестер 16% ткаенина Spandex ги прави нашите софа опфаќа повеќе истегнување и издржливо, обезбедувајќи и добра функција и удобност. Нашиот лизгач е направен да одговара. За детални чекори за инсталација, најдете ја нашата инструкција за инсталирање во пакетот или слободно контактирајте не. Како : ве молиме измерете го вашиот мебел од надворешна рака до надворешна рака. Може да добиете вграден лизгач со проверка на нашиот опсег со големина со максимална висина и ширина на вашиот мебел. Дизајн : Текстуриран геометриски уникатен дизајн за подобрување на вашиот пакет за украси за домашни украси Вклучен : 1 x софа база Slipcover 1 x софа за софа со текстура на текстура геометриски дизајн; вградени еластични агли; отпорен на брчки; се протега; Отпорен на прашина; Анти-дистинка; отпорен на гребење; убава покривка; Лесно за инсталирање на известување : Поради различната резолуција на светло и различна компјутерска екранот, бојата прикажана на екранот може да биде малку поразлична од вистинската, ве молиме, забележете : Нашите лизгачи на софата не се докажани за вода. Феации : 100% сосема нов и висок квалитет! 2. Украсете го вашиот домашен мебел со нов стил и елементи за да го одржите вашиот кауч свеж и уреден.

Главните карактеристики

Избор на клиент