.

.

17620-ЗМ3-Капаче За Резервоар За Гориво За Косилки За Трева

17620-ЗМ3-Капаче За Резервоар За Гориво За Косилки За Трева

DEN 463.84

Пристапност
Во достапна форма

Не е вистински оем дел, ве Молиме проверете ја големината за компатибилност пред да ја нарачате. Спецификации : (Прибл.)Тема Диа : 37ммтотална Големина : 130мм х 45мм х 33мм(Л*В*Ч) Содржина На Пакетот : 1 парчиња х Капаче За Резервоар За Гориво Погодно ЗА FG100 А, FG100 A1, FG100 A1/А, FG110 A, FG110 AT, FG110 K1 AT, GX22 SA, GX22 SA2, GX22 SA2/А, gx22 Sa5, gx22 sat, gx22 sat/a, gx22 sat5, gx22 Ta, Gx22 ta2, gx22 Ta2/A, gx25 SA2, GX25 SA2/A, GX25 SA2/A, GX25 TA/A, GX25 TA/A, GX25 TA/A, GX25 TA2, GX25 TA2, GX25 TA2/A, gx25 Wa, gx25 wa/A, gx25nt t3, gx25n tz3, Gx25n Tzr3, gx25nt Smtd, gx25nt T3, GX31 Sa, GX31 SA2, Gx31 SA2/A, GX31 SAT, GX31 SAT, GX31 SAT/A, GX31 SAT5, GX31 SCMS, GX31 SAT, GX31 SAT, GX31 SAT/A, GX31 SAT5, GX31 SCMS, GX31 SCMS, GX31 SAT, GX31 SAT scms / а, gx31 stw2, Gx31 stw2 / а, gx31 ta2, gx31 Ta2 / А.

Главните карактеристики

Избор на клиент