.

.

Ролери Дерби Искра Девојка Осветлени Тркала Ролери Скејт

Ролери Дерби Искра Девојка Осветлени Тркала Ролери Скејт

DEN 1376.00

Пристапност
Во достапна форма

Секоја млада девојка ќе ИСКРА со овие Девојки Со четири лизгалки. Ѕвездите печат надвор од овој спортски ролери. Овие ролери за деца имаат ЛЕД осветлени, осветлувачки тркала и спортски дизајн. Секој скејт има две тркала што светнуваат кога тркалото се тркала, користејќи ја моќноста генерирана од движењето-не се потребни батерии! Овие уретански тркала не само што привлекуваат око, туку го имаат вистинскиот стисок и отскокнуваат за лизгалиште или тротоар. Овие лизгалки одговараат на големината на чевлите на американските деца. Ролер дерби® Е Американска Скејт Компанија од 1936 година. Осветлете кога лизгате! 2 тркала за осветлување и две редовни 54мм фрлени уретански тркала на секој скејт. Редовна големина на чевли за деца во САД. Дизајн на луксузен спортски профил со ремен за напојување и чизма за затворање чипка. Лесна и агилна Шасија На Торзионниот Зрак. Непречено тркалање 608z Екселератор лежишта.

Главните карактеристики

Избор на клиент